| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: Футбол, и футболни прогнози и оценки :: Футбол, футбол, футбол |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Митко Бербатов | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| Forza |
| ||
| Гост | Е как бе Бербатов е велик на мен също ми е любимец няй-добрия български футболист в момента просто неподлежи на обсъждане..... | ||
| Най-отгоре | | ||
| Green |
| ||
| Гост | Хеееее .. има да чакаш да дойде при нас в Нафтата, на мене ми харесва и защото е класа. Все едно да кажа, че Ромарио ми е безраличен, защото не е обличал великата зелена фланелка... ;) | ||
| Най-отгоре | | ||
| SHEIKH` |
| ||
| Гост | Имах предвид Милан, Ман Ю, Байерн,Селтик... В Нафтата не го искам - в момента има нужда да игаре в много класен отбор | ||
| Най-отгоре | | ||
| skrewdriver |
| ||
| Гост | SHEIKH` написа ... Имах предвид Милан, Ман Ю, Байерн,Селтик... В Нафтата не го искам - в момента има нужда да игаре в много класен отбор Ама като се обиграе може и да го вземем... На този етап и дума да не става... Той Гочето ще прецени кога да го вземе... | ||
| Най-отгоре | | ||
| PETRUCCIANI |
| ||
| Гост | Бербатов не е на нашето ниво! Ние сме за много по-добри! :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| 1980dido |
| ||
| Гост | Митко Бербатов ... и пак Малко класа за Green. [ Редактирано вт мар 13 2007, 23:45 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| dach |
| ||
| Гост | ако си мислиш ,че Гриин не е гледал всичко | ||
| Най-отгоре | | ||
| Green |
| ||
| Гост | Уааааа...тъкмо си мислех да пусна това първото на Pitbull [ Редактирано чт мар 01 2007, 23:33 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| Green |
| ||
| Гост | Обаче това е яко..... Димитър Бербатов,Димитър Бербатов... !bow% !bow% [ Редактирано чт мар 01 2007, 23:33 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| 1980dido |
| ||
| Гост | Има защо да попяват хората. Бербата тоя сезон е просто невероятен. | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



