Форуми
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji
Автор Отговор
bAcaRd!
пт сеп 28 2007, 00:30
Гост
Alone (2007)
Предполагам теглите от Арена , търсете го с това заглавие.Много добър хорър , един от малкото добри филми които съм гледал напоследък.
Най-отгоре
dach
пт сеп 28 2007, 01:07
Гост
Да напомня ,че почна 3-ти сезон на Prison Break
Най-отгоре
Klirik
пт сеп 28 2007, 03:06
Гост
Ееее Вальо,това като му гледам буквичките на афиш-а ми се струва,че е азиатски ужас!Тези хора са просто създадени да правят ужаси!Не е изтъркано като американските ужаси със серийни убийци,духове и т.н.!
Най-отгоре
bAcaRd!
пт сеп 28 2007, 03:14
Гост
Klirik написа ...

Ееее Вальо,това като му гледам буквичките на афиш-а ми се струва,че е азиатски ужас!Тези хора са просто създадени да правят ужаси!Не е изтъркано като американските ужаси със серийни убийци,духове и т.н.!

Просто немога да не се съглася с теб.Американците под хорър разбират черва , далаци , месища и 2 цистерни кръв , съпроводени от изключително глупав сценарий (пример - The hill's have eyes).Докато азиатците правят невероятни хоръри (за момента се сещам само за Grudge , който за мен е най-добрия хорър излизал някога на бял свят)
Най-отгоре
Green_Honor
пт сеп 28 2007, 08:39
Гост
dach написа ...

Да напомня ,че почна 3-ти сезон на Prison Break

То той че е почнал обаче в България кога ще видим на бял свят не ми е ясно хиихих
Най-отгоре
dach
пт сеп 28 2007, 08:46
Гост
Хихих ,две серии излязоха вече.
Най-отгоре
Green_Honor
пт сеп 28 2007, 08:50
Гост
Това може и да е АМЕРИКАНСКИ сериал , но за мене това е Сериал от Друга ера много по напреде във сремето . Уникален !
Най-отгоре
WarKiller
пт сеп 28 2007, 08:51
Гост
Green_Honor написа ...

То той че е почнал обаче в България кога ще видим на бял свят не ми е ясно

Е, че ти Интернет нямаш ли бе... et4:)
Честно казано и тоя сериал като повечето... първият сезон беше супер ... вторият се сбози яко, третият почна сравнително добре, ама да видим ...
Най-отгоре
berzerker
пт сеп 28 2007, 09:21
Гост
и аз ли да се насоча към сериалите, а. кво ще кажете.
Най-отгоре
Plamenski
пт сеп 28 2007, 09:23
Гост
Препоръчвам HEROES ! Супер яко сериалче.Грабва от 1та секунда!
П.П. линка е към 2сезон!
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF