| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: Забавление :: Различно от футбол |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Продава/Купува | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| funktool |
| ||
| Гост | u-n написа ... funktool написа ... valjoooo написа ... raul можеш ли да ми намериш горница lonsdale само че L размер щото S малко ще ми е тясна спокойно скоро ще предложим богат избор 8) и то на маркови lonsdale-ки 8) на достъпни цени ;) Магазин ли ще отваряте :) Дано не продавате само Lonsdale . хаха къв магазин луд ли си има време ще се разбере 8) | ||
| Най-отгоре | | ||
| fossa |
| ||
| Гост | хахах funktool , то остана и магазин да се отвори :D | ||
| Най-отгоре | | ||
| Plamenski |
| ||
| Гост | Ако се появи нещо от летището , го вкарвайте тука! | ||
| Най-отгоре | | ||
| Man-Utd |
| ||
| Гост | то има такъв сайт за поръчка на такива дрехи... от българин се държи и дрехите са във българия.. | ||
| Най-отгоре | | ||
| Raul |
| ||
| Гост | Глава ти откри топлата вода бе.Сайта не е само един ;) | ||
| Най-отгоре | | ||
| valjoooo |
| ||
| Гост | дайте някакъв линк да го видим тоя сайт за дрехи | ||
| Най-отгоре | | ||
| funktool |
| ||
| Гост | Man-Utd написа ... то има такъв сайт за поръчка на такива дрехи... от българин се държи и дрехите са във българия.. и за кой сайт става дума? шото има доста такива сайтове, а отделно колко хора с такива стоки има не е истина просто ше напрайм шемата и ние да пускаме някакви неща, които да си поръчвате | ||
| Най-отгоре | | ||
| Дъндо |
| ||
| Гост | Продавам цветен руски телевизор "Темп 714" (лампов) от ерата на Гагарин. 42 инча; тежи само 75 кила. При продължително илползване започва да издава странен звук, наподобяващ излитащ самолет. Очаква се в най-скоро време да гръмне при употреба. Идеален коледен подарък за търсачи на силни усещания. 34r:) et4:) 8oyk:) et4:) 34r:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| sTeF`i`uLTraa |
| ||
| Гост | хахаххах взимам телевизора et4:) et4:) et4:) et4:) et4:) et4:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| u-n |
| ||
| Гост | Продавам блуза ПРАДА- М - 200лв :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



