Форуми
Отиди на страница   <<      
Редактори: ji
Автор Отговор
ultra_nafta_svishtov
нд сеп 20 2009, 18:00
Гост
"...........
шаран не съм и висок е моя сан
невежество не крие индустриален параван
така като слушате дали съм ваш човек
едва ли с кавали не влизам в дует
не първи най-добър съм като нефтохимик
прецедент претендент съм винаги скрит
винаги гладен, но никога сит
само със свойте навит съм за feat......."

Нокаут - Топ Тен
Най-отгоре
skrewdriver
нд сеп 20 2009, 19:35
Гост
нокаут са много от наще бе :)
Най-отгоре
DENIS
чт ное 05 2009, 14:11
Гост
Бобич отправи призив към феновете да идват по-рано на стадиона, за да успяват да влизат навреме.

sportal
Най-отгоре
Bobi
чт ное 05 2009, 18:13
Гост
" ................
Най-добър съм като Нефтохимик . Прецедент претендент съм ,винаги скрит ,винаги гладен , но никога сит .
......... "

Нокаут - Топ тен

[ Редактирано чт ное 05 2009, 18:14 ]
Най-отгоре
ultra_nafta_svishtov
пт ное 06 2009, 10:42
Гост
Така си е!
Най-отгоре
MuTHu4aP
сб ное 28 2009, 12:47
Гост
"Приятели,да честитим Курбан Байряма на нашите любимци- Рабех, Бензукан, Тиберканин ,М.Огнянов, Табаков, Исмаил Иса и на 90% от нашите фенове.Сектор Б стои зад вас и ви обича!!! само ЛЕВСКИ " .... :)
Най-отгоре
DENIS
пт апр 30 2010, 22:05
Гост
Два дни преди мача: 10 000 ще ходят на Черноморец - Славия, напливът не спира
30 април 2010 | 20:08
Поради големия интерес към двубоя, касите за билети на стадион „Лазур” ще работят и в събота и неделя преди мача „Черноморец-Бургас” – „Славия”, съобщиха от клуба. До момента от феновете са взети над 10 000 билета. В двата дни ще бъдат пуснати по 3 000 билета. Ценните хартийки отново са на нулева стойност. Всеки дошъл на касите, има право да вземе най-много по 5 билета. Мачът е в неделя и започва от 18 часа. За пореден път от ръководството на "акулите" апелираха зрителите да дойдат поне час и половина по-рано на стадиона и да заемат точните си места, за да могат да участват в томболата преди мача с голямата награда – чисто нов автомобил „Форд Ка”, както и фен артикули от фен магазина на „акулите”. Работното време на касите за билети в събота ще бъде от 12 до 18 часа, а в неделя касите ще отворят в 10 часа.

SPORTAL ЕСТЕСТВЕНО

[ Редактирано пт апр 30 2010, 22:06 ]
Най-отгоре
scarface
пт апр 30 2010, 22:36
Гост
тез паляци поканват всички предприятия болници и тн с покани за вип ложите сън не спят да са пробутват на хората..
Най-отгоре
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF