| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: Забавление :: Различно от футбол |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| БАСКЕТБОЛ | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | кур за рибите :) 2 за дунаф :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| ReLoaD |
| ||
| Гост | Четкаджия.. | ||
| Най-отгоре | | ||
| berzerker |
| ||
| Гост | довечера на НЕФЧО ще има среща между ръководството на бскетболния клуб и фенове. желанието на треньори и баскетболистки е да ги подкрепим на така важния двубой за финала на купата на България срещу дунав. който иска да заповяда довечера в 18:30 часа в кафето. | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | кога е баскетбола? ТАМ СМЕ ! САМО НАФТА ! | ||
| Най-отгоре | | ||
| alquimista |
| ||
| Гост | Тъкмо смятах да ти трия мнението...аама като видях "САМО НАФТА" и ;) | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | какво стана на срещата ? ще се ходи ли ? | ||
| Най-отгоре | | ||
| berzerker |
| ||
| Гост | баскета е в понеделник и вторник, съответно 30 и 31 март. състезанието е финал за купата на България. момичетата, треньорите и ръководство желаят атмосферата в зала Изгрев, или Бойчо Брънзов по ново му, да е повече от адска за гостите.особено важен ще е евентуално финала срещу дунав на 31 март. да не забравяме, че тия от русе ще имат агитка. трябва да им покажем, че Бургас е с класи над русе във всяко едно отношение. | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | от колко часа е ? и това нещо като плейофи ли са щом са 2 мача ? смисъл играли ли са се мачове преди това в русе или това са първите ? и аз съм на мнение че трябва да покажем че сме с класи над тях и както обикновенно да надвикаме русинскити селчянчита | ||
| Най-отгоре | | ||
| nafta_boy95 |
| ||
| Гост | там сме сега трябва да използваме максимално спортните мероприатия да покажем 4е не сме доволни от това което става с отбора ни и 4е искаме промяна! | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | и все пак това е финал за купата , което предполага , че ще се дава по телевизията , което пък от своя страна е добър повод да изкажем мнението си публично :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



