Форуми
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji
Автор Отговор
localstreiker
нд мар 01 2009, 22:32
Гост
кур за рибите :)
2 за дунаф :)
Най-отгоре
ReLoaD
нд мар 01 2009, 22:36
Гост
Четкаджия..
Най-отгоре
berzerker
ср мар 25 2009, 09:44
Гост
довечера на НЕФЧО ще има среща между ръководството на бскетболния клуб и фенове. желанието на треньори и баскетболистки е да ги подкрепим на така важния двубой за финала на купата на България срещу дунав. който иска да заповяда довечера в 18:30 часа в кафето.
Най-отгоре
localstreiker
ср мар 25 2009, 11:03
Гост
кога е баскетбола?
ТАМ СМЕ ! САМО НАФТА !
Най-отгоре
alquimista
ср мар 25 2009, 15:09
Гост
Тъкмо смятах да ти трия мнението...аама като видях "САМО НАФТА" и ;)

Най-отгоре
localstreiker
чт мар 26 2009, 09:25
Гост
какво стана на срещата ? ще се ходи ли ?
Най-отгоре
berzerker
чт мар 26 2009, 09:42
Гост
баскета е в понеделник и вторник, съответно 30 и 31 март. състезанието е финал за купата на България. момичетата, треньорите и ръководство желаят атмосферата в зала Изгрев, или Бойчо Брънзов по ново му, да е повече от адска за гостите.особено важен ще е евентуално финала срещу дунав на 31 март. да не забравяме, че тия от русе ще имат агитка. трябва да им покажем, че Бургас е с класи над русе във всяко едно отношение.
Най-отгоре
localstreiker
чт мар 26 2009, 09:51
Гост
от колко часа е ? и това нещо като плейофи ли са щом са 2 мача ? смисъл играли ли са се мачове преди това в русе или това са първите ?
и аз съм на мнение че трябва да покажем че сме с класи над тях и както обикновенно да надвикаме русинскити селчянчита
Най-отгоре
nafta_boy95
чт мар 26 2009, 12:16
Гост
там сме сега трябва да използваме максимално спортните мероприатия да покажем 4е не сме доволни от това което става с отбора ни и 4е искаме промяна!
Най-отгоре
localstreiker
чт мар 26 2009, 12:23
Гост
и все пак това е финал за купата , което предполага , че ще се дава по телевизията , което пък от своя страна е добър повод да изкажем мнението си публично :)
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре


Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System