| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: Фенове :: Фенове |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Татуировки | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| Dresta |
| ||
| Гост | Ако още някой шестак качи татус в хулигенс.бг ще бъде баннат завинаги! | ||
| Най-отгоре | | ||
| Anitooo |
| ||
| Гост | Малко стари, но безценни за мен :)![]() | ||
| Най-отгоре | | ||
| NEFTOCHIMIC_BS |
| ||
| Гост | exe... | ||
| Най-отгоре | | ||
| skrewdriver |
| ||
| Гост | да беше сложила черни ленти на очите... ry5ghg:) rfger:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| funktool |
| ||
| Гост | аре бе има и нови татуси, защо още не са снимани? | ||
| Най-отгоре | | ||
| Dresta |
| ||
| Гост | ...![]() | ||
| Най-отгоре | | ||
| poznainai |
| ||
| Гост | ULTRA GREEN FRONT BURGAS !!! | ||
| Най-отгоре | | ||
| Dresta |
| ||
| Гост | ...![]() ![]() | ||
| Най-отгоре | | ||
| funktool |
| ||
| Гост | не е татуировка, но пак е някакъв вид изкуство rfger:) скоро още ![]() | ||
| Най-отгоре | | ||
| Bomberman |
| ||
| Гост | Чшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш аеееей кви са тея глупости?!?!? Това е тема за татуировки, а не за разни графити, снимки, колажи и прочее лайна! Който иска да си споделя личното творчество и душевните проблеми да си отвори нова тема и да вършее там колкото му душа иска! Разчистете излишното, включително и настоящето мнение. [ Редактирано пн авг 03 2009, 13:39 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System








