Форуми
Нефтохимик Бургас :: Форуми :: Футбол, и футболни прогнози и оценки :: Футбол, футбол, футбол

<< Предишна тема | Следваща тема >>
УРОДДДДДДДД
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji
Автор Отговор
MaXiMuM
пт май 22 2009, 23:13
Гост
На мен пък ми е интересно Порточана какво прави на стадиона, уж приключи с клубния футбол, а като е чул думата "Кувейт" и веднага се е пръкнал.
Явно става дума за стабилни парици :)
Най-отгоре
ZA
сб май 23 2009, 23:53
Гост
На мен ми е интересно само как ще бъдат защитени интересите на гражданите на Бургас от Общината и общинския съвет в мега-хипер-гига проекта "Развъдник на шарани"?

В момента Общината има 50% от ПСФКСФ..."Ч-ц", като в дружеството участва с апортна вноска на спортния комплекс. Петрол участва с парична вноска, която май е внесена само за регистрацията и след това е изтеглена. Не знам как си поделят разходите и колко от нашите и от парите на съграждани ни отиват за заплатата на мургавия стратег от Хотница, примерно.

Въпроса е, след информациите за нюйоркската фондова борса, предлагане на акции на арабски фондове и т.н., на колко би възлизал дела на Общината след всички тези операции? Защото, ако стане по-малко от 50% на практика спортния комплекс "Ч-ц" ще бъде подарен на Петрол и техните новопривлечени партньори, а общинското участие в дружеството ще бъде само като акционер без възможност да ръководи дейността на това дружество.
Най-отгоре
Pirgos
нд май 24 2009, 00:48
Гост
Ako nqkoi gleda 4isto futbolnitge dostoinstva na tezi susu sini ekipi, te dnes v Pernik bqha jalki. Ako bqh 6ef na teq, stotinka nqma6e da im dam.
Най-отгоре
dach
нд май 24 2009, 08:35
Гост
кой ти го говори в БГ за футболни достойнства , особено в този пародиен кръг
Най-отгоре
DENIS
чт май 28 2009, 15:14
Гост
четвъртък, 28.05.2009, 16:04 ч.
Балъков взе бивш съотборник за треньор в “Черноморец”
Новият сезон в “А” група “Черноморец” ще започне с няколко промени в ръководството на клуба. Това стана ясно днес по време на традиционната пресконференция, дадена от Красимир Балъков.
След лятната пауза треньор на дублиращия тим на “Черноморец” ще бъде Петър Хубчев. Бившият български национал ще замени настоящия наставник на “акулите” Тодор Киселичков. 43-годишният Хубчев бе старши треньор на втория отбор на “Волфсбург”, но сега е решил да се завърне в България. Той има треньорски опит като помощник на Пламен Марков в националния отбор на България и като наставник на софийския “Славия”.
До дни делата в Детско-юношеската школа на “Черноморец” поема досегашният шеф на ДЮШ в “Нафтекс” Пламен Михов, който ще е новият координатор в школата. Ролята на главен скаут в търсене на млади таланти е поверена на Огнян Ралев. Той е бивш старши треньор и главен селекционер на “Нафтекс”.

BN

НЕ 4Е ЩЕ МИ ЛИПСВАТ ТИЯ, АМА НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ КОЙ ЩЕ ГИ ЗАМЕСТИ И МИ СТАВА КОФТИ.

[ Редактирано чт май 28 2009, 15:15 ]
Най-отгоре
WarKiller
чт май 28 2009, 15:19
Гост
Да... единственото хубаво в тази новина е, че поредните пълни неудачници и мишоци отиват в Урода.
Отново има два варианта - закриват ни и събев просто им намира нова работа или новите собственици така или иначе ще ги разакарат... :)
Най-отгоре
todorov80
чт май 28 2009, 15:51
Гост
когато корабът потъва първо се разбягват мишките
Най-отгоре
ji
чт май 28 2009, 15:54

Регистриран потребител #1
Регистриран: пт юли 21 2006, 20:18
съобщения: 3402
новината е по-скоро "школата на НАФТАТА вече ще се казва черноморец"
естествено само имената на шефовете са важни в преминаването от единия клуб към другия
децата ще си станат "черноморец" без никой да спомене и дума за това
пък и какво ли им пука на самите тях
помня миналия сезон когато преди финалите за юноши тук във форума се напълни с хлапета от школата които пишеха 1000000 мнения/секунда за техните си мачове.....
след като минаха финалите нито един от тях не е написал и думичка за НАФТАТА
не знам дали си заслужава да съжалява човек само за титлите които тези деца носеха след като в самите тях няма възпитана любов към родния клуб

------------------

тази новина потвърждава и моята теория че балъчето събира в черноморец старите си приятелчета за да си правят купона

[ Редактирано чт май 28 2009, 16:00 ]

Автобуси от автогарите в Бургас
Най-отгоре
WarKiller
чт май 28 2009, 16:04
Гост
е кой да възпитава любов към родния клуб... или как самите те да обикнат този клуб, като виждат, че дори на уж "легендите" не им пука...
те са само деца... аз ако в момента бях 10 или 15 годишен едва ли бих станал фен на НАФТАТА.
Най-отгоре
ji
чт май 28 2009, 16:12

Регистриран потребител #1
Регистриран: пт юли 21 2006, 20:18
съобщения: 3402
всъщност би трябвало да се подхилваме доволно сега
колкото и свирки да са направили мазните курви диду тошку хънку и други подобни сега идва и техния час да бъдат изритани като мръсни котета за да направят място на бобич хубчев и другите велики посланици на футбола по света
на мен лично ми е тъжно като гледам как се развиват нещата
славния "бургаски футбол" за който толкова се раздаваха всеотдайните местни деятели сега им беше измъкнат от способните работливи ръце и даден под ръководството на всевъзможни маняци които до скоро не бяха и чували за Бургас
да живее истинския бургаски футбол

[ Редактирано чт май 28 2009, 16:13 ]

Автобуси от автогарите в Бургас
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF