Форуми
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: ji
Автор Отговор
mute
пт авг 14 2009, 13:18
Гост
имат да дават пари на фирмата в която работех преди, и то от години, за това още от когато ни "купиха" съм доста негативно настроен към евробилдинг.
Най-отгоре
dach
сб авг 15 2009, 01:30
Гост
Буферите най-големия престъпник направиха светец , вие сте тръгнали с глупости да се занимавате.
Какви са Илия Павлов, Чорни, Божков, Коко Динев, Гигов, СЪБЕВ, Томов и т.н.
Най-отгоре
Mr.GREEN
сб авг 15 2009, 14:09
Гост
Няма нищо лошо да знаем с кого си имаме работа още от самото начало.
Най-отгоре
dach
сб авг 15 2009, 14:34
Гост
цялата ни действителност е такава
Най-отгоре
Mr.GREEN
сб авг 15 2009, 16:48
Гост
Всъщност ние сме фенове на Нефтохимик , а не на Евробилдинг.Стига да подпомагат финансово отбора , нама да има никакъв проблем от наша страна.
Най-отгоре
dach
сб авг 15 2009, 16:59
Гост
Те може да не ни и подпомагат , а да ни използват да източват под някаква форма общински пари, но и това не ме интересува, защото ако не бяха те ние бяхме умрели.
Тва ми е една от интересните теми в Бг футбола, всички платени журналя приказват постоянно кой президент или собственик колко бил дал за футбола, но толкова години един не излезе да каже колко са взели и откраднали покрай футбола.
Най-отгоре
Mr.GREEN
сб авг 15 2009, 17:12
Гост
Мене и друго не ми дава мира - това че единият от собствениците на Евробилдинг е в управителния съвет на Урода.Това някой го бе писал във форума май.

[ Редактирано сб авг 15 2009, 17:13 ]
Най-отгоре
dach
сб авг 15 2009, 17:17
Гост
Онзи ден на Нефчо като бяхме това си говорихме и ние , но ако тръгнем да се правим на обидени госпожици, ние трябва всички с малки изключения да ги кълнем защото под някаква форма са свързани с шарана.
Просто бизнес приятел. Как да се сърдя на Миро Косев например който знам , че си е мазут отвсякъде, но има семейство да храни и трябва да работи някъде.
Най-отгоре
Mr.GREEN
сб авг 15 2009, 17:29
Гост
Така е dach не можем да се сърдим на никого.Важно е от утре нататък какво ще направят за Нефтохимик.
Най-отгоре
MaXiMuM
сб авг 15 2009, 21:36
Гост
Ами някой каза, че всъщност е в управителния съвет на Урода, но е като излъчен представител на общината.
Така че това прави нещата доста по-различни.

Аз казвам, че не може да се разчита на средствата само на една фирма.
Почти 100% съм убеден, че парите вложени в отбора са общински. И почти 95% съм сигурен,че общинските пари просто се разпределят по правилния начин от въпросните господа.
И почти 90% съм сигурен, че ако не се намерят други източници на финансиране на другите избори ако не изберем Д. Николов и друг стане кмет кранчето ще спре.
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF