| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: НАФТА :: Юноши |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Черноморец - Нефтохимик в четвъртък (29.10.2009) от 14,30 ч. на стадион Лазур | ||
| Отиди на страница >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| noemis |
| ||
| Гост | Юношеско дерби ще се играе утре на „Лазур” Регионално дерби между юноши ще се играе утре на стадион „Лазур". В среща от 7-мия кръг на зоналното първенство за старша възраст „Черноморец - Бургас" приема „Нефтохимик" от 14,30 ч. Домакините са абсолютни фаворити с 12 точки след 4 победи от 4 мача, докато младите „шейхове" имат 3 точки от 1 победа и 4 загуби. Черноморци са изиграли два мача по-малко и затова класирането се оглавява от „Несебър" и „Созопол" с по 15 точки, следвани от „Берое" с 13т. -ВРЪЗКА- | ||
| Най-отгоре | | ||
| Man-Utd |
| ||
| Гост | нефтохимик приема черноморец и на стадион и като играчи ама карай кур за събев | ||
| Най-отгоре | | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | ще е яко да се изсипем 100 човека ... ама ... едва ли може да стане реалност това | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | мега яко ще е :) аз ще присъствам сигурно | ||
| Най-отгоре | | ||
| funktool |
| ||
| Гост | аре да ходим бе? :) аз съм там не знам за вас :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| nafta_youth |
| ||
| Гост | и аз ще ида близо ми е .Нека сме повече 54y45g3P | ||
| Най-отгоре | | ||
| green_boy91 |
| ||
| Гост | КУР ЗА ДАСКАЛОТО ИДВАМ ! rfger:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | хмммм | ||
| Най-отгоре | | ||
| spudz |
| ||
| Гост | Тъй тъй ми е по път, ще взема и аз да дойда... | ||
| Най-отгоре | | ||
| ReLoaD |
| ||
| Гост | Така като е тръгнало взема и аз да се отбия.. rfger:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



