| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: НАФТА :: Юноши |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Черноморец - Нефтохимик в четвъртък (29.10.2009) от 14,30 ч. на стадион Лазур | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | пф на тоя мач маи трябваше да сме 200 човека и да създадем атмосфера като на мач от А група и да ни отразят навсякъде ... :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Пламенски |
| ||
| Гост | И аз ще съм там | ||
| Най-отгоре | | ||
| funktool |
| ||
| Гост | айде надъхайте още хора, трябва да се изсипем много хора, да покажем, че сме по-велики от тия нещастници | ||
| Най-отгоре | | ||
| todorov80 |
| ||
| Гост | tam sme | ||
| Най-отгоре | | ||
| GF youths |
| ||
| Гост | там сме естествено | ||
| Най-отгоре | | ||
| drebniabs |
| ||
| Гост | Dneska vsichki moshno na stadion lazur da pokajem na balaka koi e otbora na Burgas MACKAI NAFTA MACKAI SHARANA DOKAT MARDA A DAJE I SLED TOVA PAKGO MACHKAI | ||
| Най-отгоре | | ||
| stisho |
| ||
| Гост | Айде мазути стягайте редиците .......и наздраве .... [ Редактирано чт окт 29 2009, 13:39 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| NBFC |
| ||
| Гост | Там сме ! | ||
| Най-отгоре | | ||
| Пламенски |
| ||
| Гост | stisho написа ... Айде мазути стягайте редиците .......и наздраве .... Още са разпасани...требе време. | ||
| Най-отгоре | | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | ааа днеска беше уникално !!! пламенски даи снимките от другата страна дето прави | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



