| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: НАФТА :: Юноши |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Черноморец - Нефтохимик в четвъртък (29.10.2009) от 14,30 ч. на стадион Лазур | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| ToNkaTaaa |
| ||
| Гост | Ако има снимки качвайте :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| spudz |
| ||
| Гост | Ето го клипчето, за които всички питаха -ВРЪЗКА- | ||
| Най-отгоре | | ||
| PETRUCCIANI |
| ||
| Гост | В крайна сметка как свърши мача? | ||
| Най-отгоре | | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | 6-0 ... на терена за цаците ... и поне 20-0 за нас по трибуните ... а мача там беше по важен ! | ||
| Най-отгоре | | ||
| Bobi |
| ||
| Гост | Астън Вилаааа thth:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Bobi |
| ||
| Гост | Цитирано от друг форум : "Аз бях на мача и видях едни момчета,които се раздадаха за честа на синята фанелка!!!!Изнесоха открит урок на врастниците си от мазута на тема :какво е истински футбол.В същото време 35-40 мазута изнесоха открит урок как се подкрепя любим отбор!!! Срамно,абсолютно срамно!!!!Не ви разбирам начина на мислене и се гордея с това! Аман от всичките ви безкрайни претенции!!!!! За пореден път станахме за смях с тоталното ви безхаберие... " 5ytg:) | ||
| Най-отгоре | | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | " много е гадно да паднеш с 6-0 нали???Вие не сте хора за 1-1.Показвате го с поведението си.Пък и какво има да делим с вас ?Вие сте на село и сте пред разпадане,а ние сме се устремили към титлата! " някои пак чул недочул ни убива през клавиатурата :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| PETRUCCIANI |
| ||
| Гост | Имаше ли шарани на мача? | ||
| Най-отгоре | | ||
| stisho |
| ||
| Гост | Нямаше. . . [ Редактирано чт окт 29 2009, 18:53 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| neftochimic |
| ||
| Гост | X [ Редактирано чт окт 29 2009, 19:23 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << >> | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System



