| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: НАФТА :: Юноши |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Черноморец - Нефтохимик в четвъртък (29.10.2009) от 14,30 ч. на стадион Лазур | ||
| Отиди на страница << | |
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| MuTHu4aP |
| ||
| Гост | що не снимахте агитката на черноморец бе ? :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Bobi |
| ||
| Гост | Момчето което снимаше нека да качи някоя друга снимка де :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| Пламенски |
| ||
| Гост | Bobi написа ... Момчето което снимаше нека да качи някоя друга снимка де :) Скоро в галерията. | ||
| Най-отгоре | | ||
| niko_nsg |
| ||
| Гост | Чакаме ги :) | ||
| Най-отгоре | | ||
| localstreiker |
| ||
| Гост | WoW написа ... Ти пък точно снимката от полувремето качи,дето се губят още 20 мазута... само тогава имаше мазути от другата страна :D | ||
| Най-отгоре | | ||
| spudz |
| ||
| Гост | Едно време там горе пишеше "Спорта за един миен свят" Сега пише "QUARTO"... | ||
| Най-отгоре | | ||
| N.B.F.C_96 |
| ||
| Гост | ай кажете когато са в галерията... | ||
| Най-отгоре | | ||
| Пламенски |
| ||
| Гост | N.B.F.C_96 написа ... ай кажете когато са в галерията... Вътре са! Сезон 2009/2010, албул Нефтохимик ДЮЩ/ Нефтохимик-урод 29.10.2009 [ Редактирано пт окт 30 2009, 17:08 ] | ||
| Най-отгоре | | ||
| Отиди на страница << | |
|
|
|
Powered by e107 Forum System




