| Нефтохимик Бургас :: Форуми :: НАФТА :: Юноши |
|
<< Предишна тема | Следваща тема >> |
| Защо в Несебър??? | ||
|
Редактори: ji
|
| Автор | Отговор | ||
| ultra_nafta_svishtov |
| ||
| Гост | -ВРЪЗКА- Деца от Бургас и Айтос?? | ||
| Най-отгоре | | ||
| spudz |
| ||
| Гост | Ем като не го искат другаде... Лично аз познавам 3-4 лапета, които играят на игрището до нас и си играят я в Созопол, я в Камено. Само 2-3 тренират за шарана и за огромно съжаление никои не рита за нафтата :( | ||
| Най-отгоре | | ||
| ultra_nafta_svishtov |
| ||
| Гост | Това исках да кажа и аз! | ||
| Най-отгоре | | ||
|
|
|
Powered by e107 Forum System



