Форуми
Отиди на страница   <<      
Редактори: ji
Темата е затворена
Автор Отговор
raulsss
ср мар 24 2010, 02:17
Гост
и за кво се слага тая статия ??? всички на научат кой е задържан ли кво ?? тъпи работи
Най-отгоре
PETRUCCIANI
ср мар 24 2010, 12:45
Гост
raulsss написа ...

и за кво се слага тая статия ??? всички на научат кой е задържан ли кво ?? тъпи работи

В статията става въпрос за фенове на НАФТАТА. А темета ана раздела е "Медиите за НАФТАТА". Какво не ти е ясно?! Така или иначе статията я има в нета и всеки може да я прочете.

[ Редактирано ср мар 24 2010, 12:45 ]
Най-отгоре
Slimky
ср мар 24 2010, 16:49
Гост
PETRUCCIANI написа ...

В статията става въпрос за фенове на НАФТАТА. А темета ана раздела е "Медиите за НАФТАТА". Какво не ти е ясно?! Така или иначе статията я има в нета и всеки може да я прочете.


Същата статия я имаше тук, но без имената . Напълно излишно беше постването на тази ...
Най-отгоре
PETRUCCIANI
ср мар 24 2010, 17:03
Гост
Дори и да си прав, не разбирам какъв е проблемът?! Това е написано в нета и не е скрито от никого.
Най-отгоре
spudz
ср мар 24 2010, 17:12
Гост
Говорярт за самата статия, не за факта, че ти си я постнал тук.
Най-отгоре
kiko
ср мар 24 2010, 18:09
Гост
Добре вееее. Какво толкова е станало, че някаква статия, която е публикувана в интернет страница посещавана предполагам от повече хора отколкото naftata.com е поствана във форума? Ако на някой не му е неприятно както стана ясно вече, то нека да не я чете, защото ако избирахме ноините според това дали е приятна или не, то тогава форума да беше замрял през последните 5-6 години. 90% от постваните новини са неприятни и негативни. С нищо не е нарушено правилото за писане във форума за да се трие новината. Ако ще избираме съобщенията според това кой иска да го чете и на кого му е неприятно то направо се връщаме преди 10 оември. Когато има нещо негативно да се крие. Никой не е написал лично мнение по ази тема,а само е цитирана статия в раздел, който отговаря за нея.
Може би трябвада се пуска анкета за всеки пуснат коментар?

Този форум е посветен на привържениците на НАФТАТА и основната тема в него е НЕФТОХИМИК.
Регистрирането във форума е напълно свободно, като активирането на акаунта става след получаване на писмо във вашата електронна поща и по тази причина е необходимо въвеждането на реален имейл адрес.
Не се разрешават мения, които обиждат привържениците на НАФТАТА както и самия клуб. Забранен е флууда и мненията с порнографско нацистко или расистко съдържание. При такива мнения на потребител във форума той ще бъде предупреден от администраторите или модераторите и при второ предупреждение по преценка на администраторите може да бъде блокиран.
Преди да напише мнение всеки потребител е длъжен да избере правилния форум в който да го напише. Мнения на тема коренно различна от темата на подфорума ще бъдат трити. Мнения със съдържание копирано от други медии се публикуват във форума "Медиите за НАФТАТА" като преди това потребителя трябва да напише източника, от който е взет и да се увери, че текста не е вече пуснат от друг потребител.
Анонимните потребители нямат достъп до някой от подфорумите, както и до публикуваните във форума снимки.
Всеки потребител е задължен сам да спазва правилата за големина на аватари и подписи като при нарушаване на тези правила администраторите имат право да изтрият аватара или подписа без предупреждение. За аватари разрешения размер е 150 пиксела широчина и 20 kb големина на файла, за подписи разрешената широчина е 590 пиксела и 50 kb големина на файла.
Писането на латиница е разрешено само по изключение, когато потребителя няма възможност да използва кирилица.
Някой от разделите в галерията със снимки също са достъпни само за регистрирани потребители.


Тук с нищо не са били нарушени правилата във форума. КАЗАХ!
Най-отгоре
fossa
чт мар 25 2010, 12:08
Гост
падаш по гръб.КАЗАХ!
Най-отгоре
kiko
чт мар 25 2010, 13:43
Гост
rfger:)

[ Редактирано чт мар 25 2010, 14:00 ]
Най-отгоре
fossa
пт мар 26 2010, 03:42
Гост
Смешно,а?
Най-отгоре
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре


Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System